Két ok, két érv
Most mi van? Mindenkinek lehet utóélete, nem? :)
H.F. 2.0
2026.06.26.
Mottó: innentől kezdve nincs.
Mit jelent a passzív választójog?
Ugyebár, alpesetben a szavazásra jogosult választópolgár "választó" és "választható" is kettő az egyben, mint a vegyszer, amivel.fürödni szoktunk....
Megjegyzés: a mocskos fidesz a 2010-es évi önkormányzati választáson "Alkotmányba foglaltan" nekem megvonta a választhatóságomat, azaz nem indulhattam a választáson, persze szavazni szavazhattam, másra.
Olyan nagyon egy majom politikus se sírta el ezért magát és nem ütötte az asztalt sem, hogy skandallum! Meg azért sem, hogy az elmebeteg böllér köpcös bosszúból degradálta 27.000 ember szolgálati nyugdíját szociális ellátásra, hogy menne már innen Amerikába örökre, vagy a börtönbe 15 évre!
Messiás Péterünk most belemászott a nagy országgyűlési képviselő szabadcsapatok lelki világába! Várható volt. Önmagára már született korlátozó döntés, maximum 8 évet lehet összesen miniszterelnök. Majd a többiek meg itt lófrásszanak a Tiszteletlen Házban, nem?
Tehát nagyon sok régi bútordarabnak az országgyűlési képviselőségre már nem lesz lehetősége, mert az a jó szájeres Tákolmány megvonja a passzív választójogukat.
Most jön a két ok, két érv!
1.)
Egy magyar választópolgár választó és választható is, alapesetben.
Mi van akkor, ha a helyi választókerületi választók őt akarják de ő nem indulhat.
Megmondom: majd választanak mást. Meg lehet ezt szokni.
2.)
8 év gombócból is sok. Képviselőségből is. Mit mond a miniszterelnök?
Ép most kell szétverniük a politikus-maffiát, amelyik szétlopta az országot. Ha nem lehet egy magyar választópolgár 8 évnél többet országgyűlési képviselő, kevesebb az esély arra, hogy megint "összenő a sz@r a májjal" , - hogy én is idézzem már egyszer Sz.Cs-ét ne csak a nácik, az egykori zsidózó, zsidó származású jobbikos képviselőt.
Nem fogok sírni Kunhalmi Ágnesért az tény, de kifejezetten örülni fogok, hogy a rasszista Novák Előd és a náci Novák Elődné majd nem ronthatja tovább a magyar parlament levegőjét.
Elveszítünk ugyan néhány jó arcot is de majd megtalálják a helyüket, máshol. Nekem tetszik ez a visszafelé is működő korlátozó vetésforgó. Orbán Vitornak is annyi! Még csak nem is éri ez miatt hátrány a diktátor Viktátor Viktor Viktorivics talpnyaló Orbán Orbanivicsot!
Visszanyal a szájer-tákolmány papi, eriggy most Trump-hoz talpnyalónak!
Csak nehogy a nácik csináljanak belőle egy köztársasági elnököt! Elvtelen, radikális szélsőjobbos patrióta, nem?
Most mi van? Egy ilyen mentálisan beteg nép, mint a magyar, bármire képes. (Alább megtalálod a magyarázatot!)
Sok helyen van a magasabb szintű állami pozíciókban korlátozás, én egységesen a 8 év maximumot határoznám meg nekik is.
Emlékeztek, nem oly régen ezt írtam: Eddig így volt, most már így lesz Babocsai néni!
Cattani Magyar Messiás Péter!
Csapj a lovak közé! Csak így tovább! Éljen a magyar nép jobban, és senki ne érezhesse magát Istennek felette de még csak örökös képviselőnek sem. Hát olyan a magyar, hogy ha szereti a pártot egy égetett népművészeti agyagedényre magyarul egy cserépköcsögre is rászavaz!
Ez az ára a magyar emberi aljasság önkorlátozó visszaszorításának, a magyar polip felszámolásának.
Csak még egy megjegyzés messiásunk!
Shakespeare-i félre:
/Jobb lenne egy félprezideciális kormányzati forma. Mert tudod, én egy kicsit félek a legaljasabb emberektől, a náciktól... Európaszerte, ha van egy kis gazdasági hanyatlás már a világ végét emlegetik és ölénének boldog-boldogtalant, mert mentálisan ők a legbetegebb hatalomvágyók, tudod. Tudom, hogy tudod. Ne jó pofizz Toroczkaival! Nem ér ő annyit!/
Egy igazi elnök meg azt tudja mondani, hogy: ez, így nem jó! Ha nem tudtok megegyezni pártocskák, akkor most egy-két akár három évre is jegelem a témát. Van jó jogrendünk, majd akkor változtatunk rajta, amikor eljön az ideje és az a társadalom javát szolgálja. Eriggyetek innen, el veletek. Nyolc év után úgy se dughatjátok ide újra az orrotokot! :)
Hát ennyi!
Ha valaki akarja, be is másolhatja a Kormányoldalra, hadd szokják!
Üdv: (csak így visszafogottam)
H. Ferenc szabadúszó megmondóember... ;)
Utóirat: a képen Toroczkai László van. Ha tehetné már most agyonverné a magyar messiást! Soha ne engedjétek, hogy ő és a társai manipuláljanak titeket!