péntek, június 26, 2026

260625 Köszöntő az Ebru Timtik-díj elnyerése kapcsán

H F. 2.0
2026.06.25

Az én barátomak Iványi Gábornak!
Kicsit olyan Thomas Mann köszöntése szerűen...

                  IVÁNYI GÁBOR

Jó egészséget kívánok Rektor Úr!
Az a legfontosabb. Megértük, hogy Orbán a múlt lett! Pláne erősnek kell lenned!

A körülményeket figyelembe véve én azt mondom, hogy valószínűleg soha nem leszel köztársasági elnök (ahhoz túl igazmondó vagy), de neked nem is kell annak lenned! Egy földre szállt prófétának sokkal több dolga van. 

Csak engedjék azt csinálni, amihez értesz, ami a belsődből fakad: segítsd az elesetteket, segíts azoknak, akiket kerülnek, elfelednek, dehumanizálnak, egy kalap alá vesznek, gyűlöletük célpontjaivá tesznek. Segíts mentálisán rendbe tenni a magyar társadalmat!

Gratulálok a sokadik díjadhoz!
Horváth Feri

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Megjegyzéseik során az emberi méltóságot tartsák tiszteletben! Ha erre nem fognak figyelmet fordítani, én sem fogok önökre.

260625 Köszöntő az Ebru Timtik-díj elnyerése kapcsán

H F. 2.0 2026.06.25 Az én barátomak Iványi Gábornak! Kicsit olyan Thomas Mann köszöntése szerűen...                   IVÁNYI GÁB...